وبلاگ

انواع سرویس بدلیجات

انواع سرویس بدلیجات

انواع سرویس بدلیجات

سرویس بدلیجات استیل کامل می‌تواند شامل گردنبند، دستبند، گوشواره و انگشتر باشد. امروزه نیم ست بدلیجات به صورت گردنبند و گوشواره، گردنبند و دستبند و… نیز به فروش می‌رسد. طراحی ست ها معمولا به گونه ای است که کاملا شبیه به هم نیستند و مکمل همدیگرند و می‌توانند ترکیب زیبایی را به وجود آورند. امروزه بدلیجات توسط شرکت های مختلفی تولید می‌شود که هر کدام ظرافت، جنس، سبک طراحی و… مخصوص به خود را دارند. همین مسائل باعث به وجود آمدن رقابت میان بدلیجات شده است. همچنین بدلیجات دارای جنس های مختلفی از جمله بدليجات طرح طلا، سرویس بدلیجات استیل، بدلیجات نقره زنانه و…هستند که هر کدام خصوصیات مربوط به خود را دارند. ما در این مقاله قصد داریم درباره انواع سرویس بدلیجات و نگهداری از بدلیجات صحبت کنیم پس اگر به این موضوعات علاقه دارید با ما همراه باشید.

انواع سرویس بدلیجات

نگهداری از بدلیجات

نگهداری از بدلیجات موضوعی است که اکثرا افرادی که به انواع سرویس بدلیجات علاقه دارند، به آن توجه می کنند. بدلیجات روکش های مختلفی دارند که نحوه نگهداری هر کدام با همدیگر متفاوت است. به عنوان مثال سرویس های ژوپینگ اکثرا مقاوم بوده و تغییر رنگ نمی دهند و به همین دلیل است که سال های زیادی می توان از آن ها استفاده کرد.

همه بدلیجاتها از جنس های مختلفی ساخته و تولید می شوند که هر کدام طول عمر و کیفیت متفاوتی دارند. بدلیجات با روکش اب طلا دارای درخشندگی و طول عمر بسیار زیادی هستند و دوام بسیار زیادی هم دارند.

بدليجات طرح طلا

بدليجات طرح طلا یکی از انواع سرویس بدلیجات است. امروزه بدلیجات طرح طلا بسیاری در بازار وجود دارد که طرفداران بسیار زیادی هم دارند. برند ژوپینگ با طراحی و تولید این نوع بدلیجات توانسته است بدلیجاتی بسیار زیبا و ظریف و مشابه با طلا تولید کند. این سرویس ها به گونه ای هستند که از نظر ظاهری هیچ گونه تفاوتی با سرویس طلا ندارند.

بدليجات طرح طلا

بدلیجات با روکش اب طلا

یکی دیگر از انواع سرویس بدلیجات، بدلیجات با روکش اب طلا می باشد. استفاده از آب طلا برای روکش کردن بدلیجات به این خاطر انجام می شود که هزینه سرویس بسیار کمتر شده و در عین حال زیبایی، درخشندگی و مقاومت آن حفظ می شود. قابل ذکر است که روکش آب طلا ترکیبی از طلا و فلزی دیگر است که بر روی فلزات دیگر کشیده می شود.

بعضی از افراد هستند که به طلای سفید علاقه بسیار زیادی دارند. در این موارد از روکش رودیوم استفاده می شود و به آن روکش آب طلا سفید می گویند. بهتر است بدانید که طلای سفید همان طلای زرد است که لایه ای فلز سفید مانند نیکل و… بر روی آن کشیده می شود. این طلا دیگر به رنگ زرد نیست و مقاومت و درخشندگی بسیار زیادی دارد. آب طلا باعث می شود فلز هایی مانند نقره اکسیده نشده و براقیت و زیبایی آن ها نیز افزایش یابد.

بدلیجات نقره زنانه

یکی از پرطرفدار ترین بدلیجات، بدلیجات نقره زنانه است. امروزه با افزایش قیمت نقره، بیشتر افراد سعی می کنند از بدلیجات با روکش آب نقره استفاده کنند. این بدلیجات دارای جلوه بسیار زیبایی بوده و هزینه آن ها نیز بسیار کاهش می یابد. بهتر است بدانید که ضخامت روکش نقره در سرویس های مختلف متفاوت است.

سرویس بدلیجات تیتانیوم

سرویس بدلیجات تیتانیوم یکی دیگر از پرطرفدارترین انواع سرویس بدلیجات است. براقیت و درخشندگی فلز تیتانیوم به اندازه طلای سفید نیست. نکته ای که بهتر است در رابطه با سرویس بدلیجات تیتانیوم بدانید این است که بعد از مدتی که از این سرویس استفاده کردید، ممکن است با عرق بدن ترکیب شده و تغییر رنگ دهد.  استفاده طولانی مدت از این نوع بدلیجات نیز ممکن است از کیفیت آن بکاهد و دیگر کیفیت و زیبایی اولیه را نداشته باشد.

سرویس بدلیجات استیل

امروزه یکی از پرطرفدارترین انواع سرویس بدلیجات، سرویس بدلیجات استیل است. این فلز خاصیت ضد حساسیت دارد و به همین دلیل است که اکثر خانم ها به این نوع سرویس روی می آورند. از دیگر خصوصیات سرویس بدلیجات استیل می توان به کیفیت و ماندگاری بسیار زیاد آن اشاره کرد. قیمت این نوع سرویس نیز نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است.

 

سرویس بدلیجات استیل

 سرویس بدلیجات ژوپینگ

سرویس بدلیجات ژوپینگ یکی از سرویس هایی است که از فلز مس با روکش طلا یا رادیوم تشکیل شده است. جنس سنگ های به کار رفته در این سرویس اکثرا نوع زیرکن می باشد. یکی از خصوصیات این سرویس که موجب افزایش طرفداران آن شده ، رنگ سرویس بوده که متمایل به رزگلد است. این رنگ امروزه طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. این نوع بدلیجات از بهترین انواع سرویس بدلیجات هستند و شاید بتوان گفت دلیل اصلی محبوبیت ان نیز کیفیت بسیار بالای سرویس ژوپینگ است. ظرافت این سرویس نیز بسیار زیبا بوده و دوام و ماندگاری آن بسیار زیاد است.

تا اینجا انواع سرویس بدلیجات را از نظر جنس بررسی کردیم اما دسته بندی بدلیجات می‌تواند بر اساس تک بودن یا سرویس هم باشد. بدلیجات تک مانند انگشتر، النگو، دستبند و… هستند اما سرویس بدل می‌تواند سرویس استیل بدلیجات کامل و یا نیم ست بدلیجات باشد. در ادامه می‎خواهیم درباره سرویس کامل و نیم ست صحبت کنیم.

سرویس استیل بدلیجات کامل

سرویس استیل بدلیجات کامل به سرویسی گفته می‌شود که شامل دستبند، گردنبند، انگشتر و یک جفت گوشواره  است. این سرویس بیشتر در مهمانی ها و مراسم های تشریفاتی استفاده می‌شود. سرویس های کامل دارای انواع مختلفی از جمله ظریف، نگین دار، تراش خورده و… هستند. رنگ بندی سرویس کامل نیز دارای تنوع زیادی مانند طلایی، نقره ای، گلد، مشکی و… است. دقت داشته باشید که بهتر است زمان خرید انواع سرویس بدلیجات، رنگ پوست، فرم صورت، فرم انگشتان دست و… را در نظر بگیرید.

نگهداری از بدلیجات | بدلیجات طرح طلا

نیم ست بدلیجات

بر خلاف یک ست کامل، نیم ست بدلیجات اکثرا شامل ترکیبی از دو یا سه تکه از بدلیجات است. این ترکیب می‌تواند شامل گوشواره و گردنبند، دستبند و گردنبند و… باشد. نیم ست ها نیز مانند سرویس کامل دارای رنگ بندی های مختلف و از جنس های مختلفی هستند. از نیم ست ها می‌توان به صورت روزانه و یا حتی در مهمانی ها نیز استفاده کرد.

اگر بخواهیم درباره تفاوت و شباهت های کامل سرویس کامل و نیم ست صحبت کنیم باید بگوییم که مهم ترین تفاوت آن ها در تعداد اجزای ست است. سرویس کامل معمولا از تعداد تکه های زیادی بدلیجات ساخته شده اما یک نیم ست نهایتا از سه تکه جداگانه تشکیل شده است.

تفاوت دیگر در این است که قیمت یک ست کامل از نیم ست خیلی بیشتر است و شاید بتوان گفت به همین دلیل است که نیم ست فروش بیشتری دارد.

نیم ست ها را بیشتر مورد پسند نوجوانان و افراد سن پایین تر هستند در حالیکه یک ست کامل بیشتر توسط تازه عروس ها استفاده می‌شود.

حال می‌خواهیم درباره شباهت های سرویس کامل و نیم ست صحبت کنیم:

مهم ترین شباهت میان نیم ست و سرویس کامل این است که جنس آن ها اشاره کرد که هر کدام از یک نوع فلز با روکش های مختلفی ساخته شده اند. همچنین هر کدام دارای رنگ بندی های مختلفی نیز هستند.

برای خرید انواع سرویس بدلیجات می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی الهه مراجعه کنید. این فروشگاه مجموعه ای زیبا و بی نظیر از سرویس بدلیجات یبا کیفیت بالا و قیمت مناسب  را ارائه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *