وبلاگ

دستبند استیل زنانه

دستبند استیل زنانه

دستبند استیل زنانه

دستبند استیل زنانه یکی از پرطرفدارترین بدلیجات است که توسط خانم ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که دستبند چند مدل دارد و کدامین مدل دستبند برای کادو دادن مناسب تر است؟ برای داشتن یک استایل جذاب بهتر است از چه دستبندی استفاده کنیم؟ همان طور که همه ما می‌دانیم دستبند دارای انواع مختلفی از جمله دستبند النگویی، دستبند بدل زنجیری، دستبند مهره ای و… است که در ادامه قصد داریم درباره انواع دستبند ها صحبت کنیم.

دستبند استیل زنانه

یکی از پر استفاده ترین اکسسوری ها یا زیور آلات، دستبند استیل زنانه است. اگر به جعبه جواهر آلات خانم ها نگاهی بیندازیم مطمئنا چندین دستبند استیل زنانه را مشاهده می‌کنیم. به طور کلی می‌توان گفت دستبند یک اکسسوری کاملا جذاب است که می‌تواند خالی بودن مچ دست را رفع کرده و زیبایی آن را دو چندان کند. استفاده کردن از دستبند باعث می‌شود شما به راحتی آن را با انگشتر، مدل لباس، لاک ناخن یا هرچیز دیگری ست کرده و استایل جذاب تری داشته باشید.

انواع دستبند استیل زنانه

دستبند النگویی

یکی از پر طرفدارترین انواع دستبند استیل زنانه، دستبند النگویی است. این نوع دستبند مانند یک النگو دایره ای شکل بوده اما انعطاف آن نسبت به النگو بیشتر است. از این نوع دستبند نه تنها در کشور ما بلکه در کشور های دیگری مانند هند، آفریقا، پاکستان و… نیز استفاده می‌شود.

دستبند های النگویی اگر دارای قفل باشند به راحتی با باز و بسته کردن قفل قابل استفاده هستند. اگر قفل نداشته باشند باید انگشتان خود را کمی جمع کرده و به هم چسبانید و بعد النگو را داخل دست فرو برد. هر چند از دستبند های النگویی می‌توان در همه جا استفاده کرد اما بیشترین کاربرد آن ها در مجالس رسمی است.

با استفاده از این دستبند می‌توانید استایل جذاب تری داشته باشید و در مهمانی ها بدرخشید. توجه داشته باشید که این دستبند را می‌توان با اکثر لباس ها ست کرد و از زیبایی آن لذت برد. یکی دیگر از خصوصیات دستبند های النگویی این است که قیمت آن ها در برابر زیباییشان بسیار پایین بوده و به همین دلیل است که به وفور مورد استفاده خانم ها قرار می‌گیرد.

دستبند النگویی

دستبند بدل زنجیری

یکی دیگر از انواع دستبند استیل زنانه، دستبند بدل زنجیری است. این نوع دستبند نیز بسیار شیک و جذاب بوده و برای مصارف روزمره بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ساخت این دستبند به گونه ای است که از قطعات کوچک تشکیل شده که درون همدیگر قرار گرفته و دستبند زنجیری را تشکیل می‌دهند. قفل دستبند های زنجیری اکثرا لابستر است که به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد.

بعضی از دستبند های زنجیری دارای طول بلندی هستند به طوریکه می‌توان آن ها را دو دور اطراف مچ دست پیچید. از دیگر خصوصیات این دستبند می‎توان به این مورد اشاره کرد که هم توسط خانم ها و هم توسط آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستبند های پهن تر برای آقایان و دستبند های باریک و ظریف توسط خانم ها استفاده می‌شود. این دستبند پر طرفدار را می‎توان در قرار های غیر رسمی و مهمانی های دوستانه به صورت روزمره استفاده کرد و از زیبایی آن ها لذت برد.

دستبند بدل زنجیری

دستبند مهره ای

دستبند مهره ای یکی دیگر از دستبند های اسپرت است ک طرفداران بسیار زیادی دارد. این نوع دستبند در میان نوجوانان بسیار طرفدار داشته و طرحی کاملا اسپرت دارد. ساخت این نوع دستبند به گونه ای است که چندین مهره به وسیله یک زنجیر به همدیگر متصل می‌شوند. قیمت این دستبند ها بسیار پایین بوده و شاید دلیل اصلی محبوبیت ان ها نیز همین امر باشد. البته قابل ذکر است که اگر مهره های این دستبند از جنس مروارید یا فیروزه و… باشند قیمت ان بالاتر می‌رود. این نوع دستبند ها اکثرا با استفاده از قفل یا یک نخ بسته می‌شوند.

از دیگر خصوصیات دستبند های مهره ای می‌توان به این موضوع اشاره کرد که به راحتی قابل استفاده هستند و به همین دلیل برای استفاده های روزمره بسیار مناسب هستند. بعضی از سنگ های به کار برده شده در دستبند های مهره ای نیز خواص مربوط به خود را دارند که تاثیر زیادی در سلامت و یا جذب انرژی دارند و توسط افراد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شما می‌توانید انواع دستبند زنانه استیل را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی الهه خریداری کرده و خرید راحت و مطمئن را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *